Červená francouzská vína

Červená francouzská vína

Najdete u nás především suchá vína, která jsme si my sami zamilovali. Jsme přesvědčeni, že si nejlépe uchovávají charakter samotné odrůdy. Vybrali jsme pro vás červená francouzská vína ze Château De La Grave, Château Haut-Maco a Château Pierrail. Jsme zastánci kvality, a proto volíme vína, která si získala srdce mnoha klientů před vámi. A to právem – řada z nich se pyšní oceněním v prestižních soutěžích. Nakupte u nás i vy a přesvědčte se sami. Staráme se, abyste byli s naší nabídkou vždy spokojeni.

Kvalitní základy pro spolupráci

Jsme dva přátelé, které spojila nejen láska k vínu, ale také láska ke společným hodnotám. Hodnotám jako je tradice, víra v něco hlubšího, co dá lidskému životu smysl a vědomí jedinečnosti všeho, co nám může život nabídnout. Během našeho působení na trhu jsme měli možnost setkat se s řadou předních vinařů, se kterými nás spojily právě tyto hodnoty. Výsledky navázané spolupráce najdete v našem e-shopu, kde můžete nakupovat v rámci maloobchodu i velkoobchodu.

Umění žít tím nejlepším

Jsme si vědomi svého života i toho, jak rychle jednotlivé roky ubíhají. Proto jsme se rozhodli věnovat své dny pouze tomu, co nás skutečně těší a tím je právě láska k vínu, která dala vzniknout značce VINSEC. Jsme rádi, že se s vámi o tohle umění můžeme podělit a nabídnout vám ta nejlepší vína za dostupnou cenu.

Naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily spolu s profesionálními znalostmi vytvořit jedinečnou nabídku, která pokryje poptávku a uspokojí nároky i velmi náročného klienta. Napište nám a společně vybereme vhodné víno, které ozvláštní váš firemní večírek nebo víkend s přáteli na chatě v horách.