Château de la Grave

Château De La Grave je rodinné vinařství rodiny Bassereau, která vinařství vlastní již 4 generace. Vinařství je v tuto chvíli na přechodu do ekologického BIO zemědělství. Vinařství se nachází ve vinařské odoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux a obhospodařuje 45 hektarů vinic. Červené hrozny 37,50 ha (80 % Merlot – 10 % Cabernet Sauvignon – 10 % Malbec), Bílé hrozny 6,50 ha na (50 % Colombard – 50 % Semillon).

Château De La Grave pro luxusní chvíle

BIO zemědělství Château De La Grave

Château De La Grave je rodinné vinařství rodiny Bassereau, která vinařství vlastní již 4 generace. Vinařství je v tuto chvíli na přechodu do ekologického BIO zemědělství. Nachází se ve vinařské oblasti Cotes de Bourg v Bordeaux a obhospodařuje 45 hektarů vinic. Červené hrozny zabírají přibližně 37,50 ha (80 % Merlot, 10 % CabernetSauvignon, 10 % Malbec) a bílým hroznům je věnována plocha 6,50 ha (50 % Colombard, 50 % Semillon).

Hodnoty, cesta ke kvalitní spolupráci

Dohromady nás svedly stejné hodnoty. Jsme dva přátelé, které pojí láska k tradicím, kvalitnímu životu a dobrému vínu. Stejné hodnoty nám umožnily navázat spolupráci s řadou kvalitních vinařství, z jejichž sklepů pro vás dovážíme jen to nejlepší víno. Patří sem také Château Pierrail a Château Haut Maco.

Záleží nám na našich klientech, proto dbáme i na ceny, které jsou vždy maximálně příznivé, aniž bychom přitom ubírali na kvalitě. Sami si pečlivě vybíráme na své stoly jen ty nejlepší láhve a totéž chceme dopřát i vám, našim klientům, bez nichž by nebyl VINSEC tím, čím je.

VINSEC

Rozhodli jsme se zaměřit na suchá vína. Věříme, že právě suchá vína si nejlépe uchovávají vlastnosti dané odrůdy. Ta nejkvalitnější suchá vína chutnají po ovoci a je v nich patrná chuť sladkých hroznů. U nás najdete jen to nejkvalitnější. Některá naše vína mají dlouhý potenciál ke stárnutí a jiná zrála 12 měsíců v dubových sudech. Každá láhev je pokladem, který nabízí jen to nejlepší.

Rádi vám poradíme

Plánujete firemní večírek nebo vás čeká romantická večeře ve dvou? Se vším vám rádi poradíme. Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás o suchých vínech zajímá. Jsme tu pro vás, vaše pohodlí při výběru i samotném nákupu je naší prioritou.