CHÂTEAU HAUT-MACÔ

Château Haut Maco je rodinné vinařství již 4 generace a nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Vinařství obhospodařuje 53 hektarů vinic, z toho je 58 % Merlot, 27 % Cabernet Sauvignon, 11 % Cabernet Franc a 4 % Malbec. Za zmínku stojí hlavně krásný sklep kde zrají barikové sudy v oválném tvaru.

Château Haut Maco pro důležité okamžiky

Historie Château Haut Maco

Château Haut Maco je rodinné vinařství, předávané již po čtyři generace. Nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Vinařství obhospodařuje 53 hektarů vinic, z čehož je 58 % ha věnováno odrůdě Merlot, 27 % ha je věnováno Cabernet Sauvignon, 11 % Cabernet Franc a 4 % Malbec. Za zmínku stojí také překrásný sklep, kde zrají barikové sudy oválného tvaru.

Vinařství se může pyšnit kvalitním zpracováním a technologií, která dává maximálně vyniknout potenciálu hroznů a uchovává během procesu jejich sladkou chuť. Ta je ve víně více než patrná, podobně jako u všech kvalitních suchých vín.

V naší nabídce najdete i kvalitní vína z Château Pierrail a Château De La Grave.

Neváhejte, žijte kvalitně

Luxus je dnes dostupný prakticky každému. Jde pouze o to umět si ho užít a vychutnat. Dopřát si to, co si zasloužíme. Jsme dva přátelé, kteří na pocitu dokonalého požitku z vína postavili vlastní sen. Hodnotu, ve kterou věříme a kterou si přejeme sdílet s vámi, našimi klienty. Luxus je něčím, co je třeba si užít. Je to celkový přístup k životu a touha po tom nejlepším. Přinášíme vám ta nejkvalitnější suchá vína na trhu, která ozvláštní nejednu příležitost.

Společně vybereme tu pravou láhev

Váháte, kterou láhev zvolit? Napište nám – rádi vám poradíme. Víno je naší vášní. S vínem ráno vstáváme a přes den mu věnujeme velkou část pozornosti, abychom si mohli večer připít na úspěšně navázané spolupráce a nové přírůstky v našem e-shopu VINSEC, který je tu pro všechny milovníky vína. U každého vína najdete podstatné informace, jako je jeho složení, barva vína, charakter a samozřejmě to nejdůležitější - chuť. Víno může chutnat zemitě, vyznačovat se kořeněnou a ovocnou vůní nebo jemnou dřevitostí. Kouzlo každého vína je vždy jedinečné.