Vína z Francie

Francouzská vína

V naší nabídce najdete francouzská vína ze sklepů Château De La Grave, Château Pierrail a Château Haut Maco - produkty z malých vinařství, pocházející z dlouholeté tradice. Naše nabídka, na kterou jsme pyšní, se neustále rozrůstá o ta nejkvalitnější vína z méně známých apelací v Bordeaux. Jsme dva přátelé, kteří se rozhodli sdílet lásku k vínu se svými klienty, kterým dodáváme prostřednictvím maloobchodu i velkoobchodu jen to nejlepší. Sami osobně dohlížíme na kvalitu každé zásilky, která k nám dorazí. Jsme si jisti prvotřídní jakostí každé láhve, která opustí naše sklady a putuje k vám.

Kvalita na prvním místě

Abyste si byli jisti, jaké víno skutečně kupujete, připravili jsme pro vás ke každému produktu podrobné informace o jeho původu a charakteristice. U každého vína najdete, o jakou odrůdu se jedná, jeho barvu, jaké je množství zbytkového cukru, množství alkoholu obsaženého v láhvi, ročník, objem láhve a typ uzávěru.

Podstatná mohou být také ocenění, která víno získalo. Vína z Francie mají dlouholetou tradici a zpravidla se umísťují na předních příčkách ve vinařských soutěžích.

Poradíme vám s výběrem

Sestavením vhodné nabídky naše práce nekončí. Jsme rádi, když můžeme být ve spojení s vámi, našimi zákazníky a získávat od vás zpětnou vazbu. Společně vybereme vhodnou láhev pro každou vaši příležitost, vyslechneme vás a další vína pro e-shop VINSEC vybereme s ohledem na vaše potřeby a vaši poptávku. Nezáleží, zda chcete jednu láhev nebo celou bednu. U nás si vážíme každého milovníka vína i těch, kteří teprve svět francouzských vín objevují. Jsme si jisti, že si naše francouzská vína z Bordeaux zamilujete.

Kontaktujte nás a nechte si pomoci s výběrem ještě dnes.